1.A (Mgr. Hana Pitáková)

Vážení rodiče,

zde budu psát důležité informace týkající se celé třídy.
Také zde budou chystané akce třídy a také prezentace akcí proběhlých.

11.9.    Prosím o každodenní kontrolu penálů - ořezané tužky a pastelky.
Zítra na tělocvik jdeme ven - teplejší oblečení na tělesnou výchovu.

Chystané akce třídy:

7.11.    -   Muzeum Policie - "Pohádkový semafor" - zdarma  8 - 11:40 h.
19.11.  -   Divadlo U Hasičů - Včelí medvídci (120 Kč)

4.12. -      Divadlo U Hasičů  - Když je v pekle neděle (120 Kč)

12.12. -    Divadlo U Hasičů - Betlémská hvězda (120 Kč)

Peníze budu vybírat vždy týden před akcí.

13.9.

Už do školy došly sady fotografií, které jste dětem objednávali. Sada je za 350 Kč. Můžete mi peníze nosit od pondělí ráno.

17.9.

Každé úterý budou do školy docházet Trenéři do škol, kteří budou žáky seznamovat s některým druhem sportu. Jako první mají vaše děti házenou.

20.9.

Dnes dostaly do žákovské knížky děti opět razítka za tento týden. Většina dětí dostala jedničku z prvního "testu" - slabiky. Poslala jsem test na ukázku domů - prosím o podepsání.

Děti už se začaly učit první písmenko M, m - dostaly domů skládací abecedu a z ní si mají všechna M,m vystřihnout a dát do zásobníku na písmenka a ten donést do školy. (zásobníky si budou nechávat ve škole a ze skládací abecedy budou vždy po zadání vystřihávat další písmenka a nosit do školy, kde si je do zásobníku uloží.

24.9.

Vše, co napíši dětem do malého notýsku, prosím, podepisujte, ať mám zpětnou kontrolu.

Děkuji.

25.9.

Poněvadž chci, abyste měli přehled o tom, jak děti pracují při ověřování již naučené látky, posílám tyto práce domů na ukázku rodičům.

Prosím o váš podpis těchto prací a poslání zpět do školy. Dosud jsem takto poslala na podpis 2 práce - jednu z českého jazyka a druhou z matematiky. Prosím o kontrolu tašek a případné podepsání.

Děkuji.

30.9.

Od nynějška budou děti dostávat každý den úkoly ze čtení, u kterých budu prosit o vás podpis.