9. třídy vs učitelé (P. Štefaniková)

14.12.2022

Po dlouhé odmlce jsme navázali na tradiční předvánoční sportovní turnaj mezi učiteli a našimi žáky z devátých tříd. Celý turnaj se nesl v odlehčené atmosféře, kde bylo cítit napětí a chuť sportovně porazit své učitele. Na programu byl souboj ve velmi oblíbené hře basketbal, kde učitelé jasně dominovali a žáky porazili. Druhý souboj byl v přehazované, kde žáci předvedli skvělý „finiš“ a učitele tak dokázali porazit. Další hra byla netradiční, a to KIN-BALL. Tato hra nevyřešila nerozhodný výsledek jednotlivých zápasů, a tak rozhodl zápas ve fotbale. V zápase rozhodlo štěstí učitelů, a tím celý turnaj překlopili na svou stranu. Za celý tým učitelů děkujeme za opravdu hojnou účast na turnaji a v březnu se těšíme na odvetu.