6. oddělení (M. Maskaluková)

29. 9. Ukliďme Česko

Vážení rodiče, naše družina se zúčastní akce „Ukliďme Česko“. Akce se bude konat v pátek 29. 9. cca od 12:30 do 15:30. Společně půjdeme uklidit blízké okolí školy. Ochranné pomůcky jsou zajištěny. Děti si s sebou berou pohodlné oblečení, které nevadí ušpinit, pevnou obuv a batůžek se svačinou a s pitím.


22. 9. Hýbejte se s Teribearem

Vážení rodiče, v pátek 22. 9. se s dětmi zúčastníme charitativní akce Hýbejte se s Teribearem, jejíž výtěžek pomůže znevýhodněným a opuštěným dětem. Na podporu se vydáme od školy cca ve 12:30 a vrátíme se zpět cca v 15:30. S sebou si děti vezmou batůžek se svačinou a pitím, kapesníčky a na sebe pohodlné sportovní oblečení a obuv, mohou i plyšového medvídka. Za účast našeho oddělení bude do celkového výtěžku akce připsán charitativní příspěvek ve výši 500,-. 

Akce je pro všechny, kteří chtějí pomoci pohybem. Kolik myslíte, že společně ujdeme kilometrů? Určitě zvládneme i něco uběhnout! Chce to především chuť někomu pomoci (foto  zde  ).


11. 9. Slavia museum

Vážení rodiče, v pondělí 11. 9. půjdeme na komentovanou prohlídku do Slavia museum. Odchod od školy cca 12:50, návrat cca 15:30. S sebou do batůžku svačinu, pití a kapesníčky, případně kapesné dle uvážení. Doufám, že své děti na akci pustí i rodiče sparťani (foto  zde  ). :)