6. oddělení (B. Škochová, DiS.)

Vážení rodiče,

zasílám odkaz na fotky na rajce.cz

Vážení rodiče, v pátek 21. 10. se naše oddělení zúčastní canisterapie spojené s přednáškou o prevenci. Přijede k nám Borůvka a Fidorka ze Širokodaleka. :-)

Canisterapie je název pro metodu pozitivního působení na potřebné osoby, prostřednictvím speciálně vedeného a cvičeného psa.

Akce bude cca od 14:00 do 15:00 hod v kmenové třídě 1.A, pav. E. Pokud se Vaše dítě akce nezúčastní, prosím o vyzvednutí před akcí. Cena je 120 Kč. Peníze prosím uhraďte do středy 19. 10. 2022.

Žádám Vás, abyste zvážili účast - obzvláště pro alergiky na psí srst a děti, které se psů bojí.

Děkuji a přeji hezký den :-)

V týdnu od 19. do 23. 9. se v našem oddělení zúčastníme akce Ukliďme Česko. Čeká nás teoretická i praktická část. V teorii se dozvíme zajímavé informace o problematice životního prostředí a odpadů. V praktické části se vydáme do terénu a budeme se snažit posbírat a roztřídit odpad v okolí školy. Moc se těšíme na nové zážitky :-)

Vážení rodiče, vítejte na stránkách našeho oddělení. Dozvíte se zde důležité informace z dění v naší školní družině a mimo jiné zde naleznete fotografie, které s budete moci prohlédnout.

Vážení rodiče, 21. 9. 2022 jdeme na vycházku spojenou s úklidem pro akci Ukliďme Česko. Budeme pryč cca 13:30 - 14:30 hodin. Prosím, vyzvedněte si děti buď před a nebo po akci. Prosím, aby měly děti sportovní oblečení.

Děkuji a těším se :)