2.A (Mgr. Vladimíra Pensdorfová)

29. 8.

Vážení rodiče,

zasílám informace k začátku školního roku 2024/25.

V pondělí 2. 9. se s dětmi sejdeme v 7,50 hod. na školním hřišti. Bude následovat slavnostní zahájení školního roku a poté půjdeme na chvilku do třídy. Vyučování bude končit v 8, 45 hod. – předáme vám děti u našeho pavilonu B. Děti nepotřebují žádné pomůcky ani aktovku.

Prosím o informaci, kdo půjde již v pondělí do družiny.

Družinu budou mít děti v letošním roce v naší kmenové třídě 2. A. Budou potřebovat tedy jen 1 ručník a 1 přezuvky.

V úterý budeme mít již 4 vyučovací hodiny (do 11,40 hod.). Děti si přinesou aktovku, přezuvky, svačinu, pití, razítko se jménem z 1. třídy a vybavený penál. Dostanou pracovní učebnice a sešity.

V úterý 3. 9. budou třídní schůzky v 17,30 hod. v naší třídě, kde s dozvíte všechny další informace.

Na schůzce budeme vybírat peníze za pracovní sešity – 508 Kč a do třídního fondu – 392 Kč. Prosím přineste sebou na schůzku 900 Kč.

Od středu se budeme učit podle rozvrhu.

Přeji všem klidný začátek školního roku a hodně trpělivosti po celý rok.

Pensdorfová