Besídka pro rodiče, 5.C (V. Štěpánová)

28.06.2022

Jsme “páťáci”, a tak jsme si pro rodiče připravili závěrečnou besídku. Chtěli jsme se rozloučit  nejenom jako třída - kamarádi, ale zároveň i s 1. stupněm základní školy. Zpívali jsme Holky z Polabí a Známe kouzelná říkadla, tančili, recitovali básně a vyprávěli vtipy. Vystoupení se povedlo všem dětem. Pro rodiče jsme si na památku přichystali papírovou květinu se svojí fotografií z páté třídy. Příští školní rok odejdou tři žáci naší třídy na gymnázia. To víme jistě. Jistě ale také víme, že jsme společně strávili pět let života. Naučili jsme se číst, psát i počítat. Ale hlavně jsme se naučili pomáhat jeden druhému, pochválit úspěch, ale i tolerovat nedostatky druhých a nemyslet jenom na sebe. Jsme prima třída a těšíme se na druhý stupeň základní školy. Ale až po prázdninách!