Fotbalový turnaj Poprask, 2. stupeň
(J. Sochor)

10.10.2024

Dne 10. října 2024 se vybraní žáci 8. a 9. tříd naší školy zúčastnili fotbalového turnaje na stadionu Eden, kde nás reprezentovali ve velmi silně obsazené soutěži. Turnaj nabídl příležitost poměřit síly s dalšími školními týmy z Prahy 10 a 15 v rámci turnaje Poprask. I přes nesmírně náročnou skupinu a silnou konkurenci náš tým ukázal své kvality. Dokladem toho je, že v každém zápase jsme vstřelili první gól a vedli. Bohužel, přes maximální nasazení a bojovnost se nám z této náročné skupiny nepodařilo postoupit. Každý zápas byl fyzicky i psychicky náročný, nicméně hráči se podporovali a nadále udržovali týmového ducha. Na závěr jsme si spravili chuť výhrou nad ZŠ Jakutská, která nám přinesla zaslouženou radost a povzbuzení do dalších sportovních soutěží.
Turnaj byl pro naše žáky cennou zkušeností. Naši hráči prokázali kvalitní výkon, sportovní nasazení a disciplínu. Děkuji všem za reprezentaci školy, příkladné chování a motivaci, kterou v sobě našli, aby bojovali s tak silnými soupeři. Velké díky také patří vedení školy za podporu.