3. oddělení (V. Neděle)

Celodružinová akce UKLIĎME ČESKO proběhla v týdnu od 19.9. do 23.9. Každé oddělení si vybralo den, kdy se do akce zapojí.  Naše oddělení sbíralo 20. září a to okolo plotu areálu školy. Co všechno děti našly můžete vidět na fotkách a  nebylo toho málo.

A takhle vypadají barevně:

Výroba kouzelných klíčů:

Můj nejlepší kamarád:

V tomto měsíci nás čekají zajímavé hry /štafetová rozcvička, knoflíková/, soutěže /v Bowlingu a Petangu/ a činnosti, jako je výroba kouzelných klíčů z modelovací hmoty, kresba svého kamaráda, budeme se učit zpívat nové písničky za doprovodu kytary, atd.

Štafetová rozcvička:

Letos jsem pro děti připravila kromě družinových volno-časových aktivit také projekt pod názvem "Kouzelné pohádkové klíče". Každý měsíc budeme jedním klíčem odemykat  kouzelnou komnatu, ve které se děti setkají s čarodějem Blažejem a jeho ženou Čmorbabou. V  ZÁŘÍ  to je komnata P Ř Á T E L S T V Í.

Máme tu nový školní rok a toto je naše družina: