Poznávací zájezd do Anglie, 4.A (J. Peltanová)

sobota 27. 4.
Dnes celý den v Londýně, večer odjezd do ČR.
Všichni jsme v pořádku.

pátek 26. 4.
Dnes míříme na bílé útesy Seven Sister, dále do pašeráckých jeskyň v Hastings a na hrad Hever castle.
Všichni jsme v pořádku a spokojeni.

čtvrtek 25. 4.
Děti v rodinách spokojené a nadšené z nového prostředí. Dnes se vydáváme do přístavního města Portsmouth, těšíme se na projížďku lodí Victoria H. Nelson. Odpoledne nás čeká návštěva skanzenu v Chichesteru. Večer zpět do rodin.

středa 24. 4.
Cesta O.K., přijeli jsme do města Brightonu a po snídani nás čeká celodenní program - prohlídka Royal Pavilion a SEA Life Centre a další.
Všichni jsme v pořádku!

Skupina žáků 4.A odjela v úterý 23. dubna na poznávací cestu. Téměř všichni navštíví Spojené království poprvé. Po dlouhé cestě přes Německo, Nizozemí, Belgii do francouzského přístavu Calais překonáme kanál La Manche. V následujících dnech navštívíme Brighton, Portsmouth, Chichester, Hastings i Londýn – tato krásná místa jsou historická, přírodně jedinečná i současně zajímavá.
Přejeme si mnoho krásných zážitků, které mají především inspirovat k dalšímu poznávání a studiu, a v neděli 28. dubna šťastný návrat !