"Vánoční přání", 3.A (K. Málek)

07.12.2018

Minulý týden nás ve škole v rámci projektu „Vánoční přání“ navštívili zástupci společnosti TAIKO, která organizuje Vánoční trhy v Praze. Díky tomu si žáci 3.A mohli vyrobit dárky pro své blízké (video  zde  ). V pátek 7. prosince jsme se rozhodli tuto milou návštěvu oplatit - děti si vzaly svá vyrobená přání a vydali jsme se směrem na Staroměstské náměstí. Na pódiu si děti slavnostně převzaly dárečky a ocenění za to, že se do projektu zapojily a přáníčka jsme vložili do ozdobných rámečků. Radovali jsme se nejen z krásného dne plného zážitků, ale také z pocitu, že můžeme na Vánoce někoho obradovat sami. Nakonec jsme se posilnili teplým čajem a trdelníkem a vrátili jsme se do školy. Těšíme se, co dalšího společně zažijeme.