Vánoční turnaje, 2. stupeň
(P. Štefaniková)

20.12.2022

V předvánoční čas se žáci 2. stupně mohli zúčastnit vánočního turnaje ve fotbale a přehazované. V úterý 20. prosince proběhl turnaj chlapců ve fotbale. Turnaj byl rozdělen na mladší žáky a starší žáky. V kategorii mladší žáci (6. - 7. třídy), vyhráli žáci ze 7.C, kteří nepoznali pocit porážky. V kategorii starší žáci (8. - 9. třídy), kralovali žáci z 9.A. V turnaji přehazované, který byl uspořádán pro dívky, ovládly mladší kategorii (6. - 7. třídy) žákyně ze 7.B. Na prvním místě ve starší kategorii (8.- 9. třídy), skončila děvčata z 8.B, které neměla v turnaji konkurenci a celý turnaj vyhrála.

Fotbal mladší žáci: 1. místo 7.C, 2. místo 6.A, 3. místo 7.A, 4. místo 7.C (druhý tým), 5. místo 6.C
Fotbal starší žáci: 1. místo 9.A, 2. místo 9.B, 3. místo 8.B, 4. místo 8.C
Přehazovaná mladší žákyně: 1. místo 7.B, 2. místo 6.C, 3. místo 6.B, 4. místo 7.C
Přehazovaná starší žákyně: 1. místo 8.B, 2. místo 9.B, 3. místo 9.A, 4. místo 8.A, 5. místo 8.C

Za celý tým učitelů, který pořádal tyto předvánoční turnaje, gratulujeme všem umístěným. Děkujeme za skvělou atmosféru a pěknou podívanou. Přejeme všem VESELÉ VÁNOCE A ŠTASTNÝ NOVÝ ROK 2023.