Charitativní vědecká show, 8. a 9.tř.(J. Lišková)

13.11.2017

Žáci 8.a 9. třídy oslavili 13. 11. - Světový den laskavosti - dobrým skutkem. Spolu s několika základními a mateřskými školami se zúčastnili Charitativní vědecké show v Mšené lázních. Cílem této show bylo zapálit děti pro vědu a vybrat co nejvíce peněz pro dvě nemocné děti - autistu Štěpána a Ondru na vozíčku. A právě proto paní učitelka Mgr. Adéla Marschallová spolu se svými deváťáky po dokonale připravené interaktivní show připravila občerstvení ze samé zdravé chemie. V molekulárním baru se prodávala ovocná zmrzlina našlehaná tekutým dusíkem, molekulární drink se suchým ledem, ovocným kaviárem a bublinkovým nápojem, různobarevné gely a balónky naplněné héliem. Prodejem se vybralo 32.500 Kč. ..."Děkujeme, že jste přijeli a podpořili tuto charitativní show s úžasnou myšlenlou" ... A. Marschalová, Štěpán a Ondra. (video  zde  ).