Okresní kolo v přespolním běhu dívky,
2. stupeň (P. Štefaniková)

07.10.2021

Ve čtvrtek 7. října se vybrané žákyně naší školy zúčastnily oblastního kola přespolního běhu Prahy 10, který se konal v hostivařském lesoparku u Hostivařské přehrady. Závodu se celkem zúčastnilo 146 běžkyň z osmi škol. V těžkých teplotních podmínkách, i v celkovém profilu trati, na cca jeden kilometr, se naše mladší žákyně (6. a 7. ročník) umístily na krásném 2. místě, které nás zároveň posunulo do krajského kola. Závod, se běžel v několika rozbězích. Za zmínku stojí individuální umístění našich žákyň, kdy Kateřina Demeová vybojovala 3. místo s časem 4:41. V druhém rozběhu Šárka Holá, dokonce vyhrála s časem 4:47. V posledním rozběhu žákyně Lucie Divoká vybojovala 2. místo s časem 4:54. Starší žákyně, za silné konkurence běžců z ostatních škol, doběhly pro 5. místo. Všem zúčastněným žákyním děkujeme za reprezentaci naší školy, blahopřejeme k individuálním výsledkům a v dalších běžeckých závodech, na viděnou.