Pangea, 4. - 9.tř.(J.Lišková)

29.03.2018

Dnes byly uveřejněny výsledky matematické mezinárodní soutěže Pangea, které se zúčastnilo 51 žáků naší školy, které baví řešit logické úlohy. A komu se podařilo vyřešit 15 různě záludných úloh na 50% a více?

4. A   Tomáši Máchovi   77%
 4. B  Danovi Ondrákovi  75%
 9. tř.  Františkovi Veselému  70%
 4. A  Adrianu Královi  61%
 4. A  Martinu Vágnerovi  50%
 6. A  Tereze Matějkové  50%
 8. tř.  Valentýně Skřivanové  50%
Bohužel dosažená procenta nestačí žádnému ze soutěžících k postupu do národního kola.
Každý žák se může přihlásit na webu www.pangeasoutez.cz  do formuláře pod svým speciálně přiděleným kódem. Kódy budou k dispozici u třídních učitelů. Po přihlášení do systému výsledků může žák vidět svůj bodový zisk, správné/špatné odpovědi, porovnání bodového zisku v rámci školy, kraje a republiky a zda postupuje či nikoliv do národního kola. Pokud bude žák chtít lze si vygenerovat účastnický list, který může sloužit jako doklad o absolvování soutěže, například pro získání plusových bodů při podávání přihlášky na střední školu.