Škola v přírodě Poslův mlýn, 4.A, 4.B, 5.C (Z. Täuberová)

úterý 23. 4. - pátek 26. 4.
Škola v přírodě byla pro žáky novým dobrodružstvím. V Poslově mlýně se totiž proměnili na trosečníky a jejich cílem bylo dostat se z ostrova Amapala. Dopoledne probíhalo v učebnách a odpolední aktivity směřovaly k osvobození z tohoto "ostrova". Každá parta zažila prozkoumání ostrova, záchranu padlých, souboj s živly, hledání dřeva na stavbu voru, tanec kmene na diskotéce, výběr věcí pro přežití, cestu za pokladem a další aktivity. Počasí bylo sice chladné, ale díky teplu na pokojích, dostatku oblečení a stravě 6x denně nikdo v ničem nestrádal, takže jsme v pořádku všichni přijeli zpět do Prahy obohaceni o soustu zážitků, které můžeme zažít jen na škole v přírodě.
Fotky z akce můžete shlédnout na fb BEZVAPARTA.

pondělí 22. 4.
Pod vedením třídních učitelek Mgr. Z. Täuberové, Bc. L. Weinzettlové Šarounové a Mgr. R. Lipusové vyrazily třídy 4.A, 4.B a 5.C na školu v přírodě do Doks - Poslova mlýna.
Jsme na místě, všichni v pořádku!