6.C (Bc. Leona Maleninská)

2. 9. 2022 aneb Po práci legraci

Po intenzivním čtyřhodinovém poslouchání informací o školním řádě, bezpečnosti a slušném chování v areálu i mimo areál školy jsme naše nabyté teoretické vědomosti vyzkoušeli v praxi, konkrétně cestou do parku, v němž se děti vyřádily a protáhly po dopoledním sezení v lavici.

#VivaLa6C

1. 9. 2022 Den D

Čtvrtek nebyl výjimečný jen pro prvňáčky, ale i  pro žáky 6. tříd, kteří s grácií opustili lavice 1. stupně a elegantně se přesunuli do lavic stupně druhého  .Tento přechod není jednoduchý (spoustu nových a těžkých předmětů, mnoho nových učitelů a nekonečně povinností  ). Nejspíš bude chvilku trvat, než si na nový systém zvyknou, ale věřím, že společnými silami pomůžeme dětem proplout jejich zbylá povinná čtyři školní léta .

#VivaLa6C