5. oddělení (I. Toužilová Savina)

5. oddělení ( I. Toužilová Savina)

Vážený rodiče

chci upozornit na změnu času ukončení obědů v Školní jídelně, s upozorněním pro rodiče, kteří si vyzvedávají děti po obědě.

Po – Ut. konec oběda cca v 13, 30 hod.

Čt. – Pa. konec oběda cca v 13,30 hod.

St. – konec oběda cca v 14 hod.

Pokud bude mít dítě napsáno v zápis.lístku, že odchází samo, např. v 15hod. a budete potřebovat, aby odešlo v jinou dobu, musíte mu napsat lísteček, protože bez Vašeho lístku nesmím dítě pustit, ani na telef. zavolání.

Co přinést: převlečení na ven / podepsané a v látkové tašce/

nějaké odměny za soutěže a vítězství při hrách

/ nejlépe balíček balených bonbonů / sirup do vody Co nenosit: drahé věci, např. mobil, hodinky, přehrávače, elektroniku,

větší částku peněz atd.

PROVOZ ŠD

Ranní ŠD začíná v 6,30 v pavilonu H, 1.odd(tel. 737 243 140)

od 16.00 zajištěn provoz konečné ŠD v hlavní budově Pavilon H

Odcházíme z pavilonu D cca v 15.45 do pavilonu H

Konečná je do 17.30 hod a v pátek pouze do 17 hod., také v pavilonu H, kde u zvonku je týdenní rozpis, ve kterém oddělení se slouží konečná.

PROGRAM NA LETOŚNÍ ROK

Projekt, který budeme letos s dětmi plnit se jmenuje:

„Lidové tradice, zvyky, říkadla“

Kromě toho budeme plnit i program, Zájmového vzdělávání ve ŠD, sestaveného podle ročních období – JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA. Během roku proběhnou také celodružinové akce o který budete informováni na webu.